31 maj: Mors Dag-fika - Djävulen Bär Prada 2
Hitta din nästa visning
Fira Mamma med en riktigt bra film och en god fikabuffé!
Söndag den 31 maj firar vi Mors Dag med Biofika och filmen Djävulen Bär Prada 2 med bland andra Meryl Streep och Anne Hathaway i rollerna. Bjud mamma på en lyxig filmvisning med te eller kaffe och fina godsaker på fikabordet!
Biofika ingår i biljettpriset och serveras i salongen från kl 15.00. För dig som vill lyxa till besöket ytterligare är Bistrobaren öppen med bland annat ett glas bubbel för endast 75 kr.
Tjugo år efter att världen först mötte de ikoniska karaktärerna Miranda Priestly, Andy Sachs, Emily Charlton och Nigel Kipling är de tillbaka på bioduken. Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt och Stanley Tucci återvänder i Djävulen bär Prada 2, den efterlängtade uppföljaren till den moderna klassikern.
Antalet platser är begränsat – boka i god tid!
Kontakta oss på info [at] nfbio.se (info[at]nfbio[dot]se) om du har frågor om allergier.
-
Djävulen bär Prada 2
Speltid: 1 timme 58 minÅldersgräns: BarntillåtenLediga platser Färre lediga platser Fåtal platser kvar Utsålt -
Michael
Speltid: 2 timmar 10 minÅldersgräns: 11-årsgränsLediga platser Färre lediga platser Fåtal platser kvar Utsålt -
Casablanca
Speltid: 1 timme 42 minÅldersgräns: 7-årsgränsLediga platser Färre lediga platser Fåtal platser kvar Utsålt